Etiketaci zboží

Value-added služby, jako je například etiketace a přebalování, jsou standartní součástí našeho portfolia. Přebíráme tak za klienta činnosti bezprostředně související s manipulací se zbožím, které by jinak musel velmi komplikovaným způsobem zajišťovat pomocí svých zaměstnanců či externích zdrojů.

Zajistíme tisk etiket dle vašich požadavků, včetně tisku čarových kódů a piktogramů. Provádíme etiketaci zboží od několika kusů do stovek tisíc kusů, procesem připraveným na míru individuálnímu zákazníkovi.

Vstupní a výstupní kontrola jsou samozřejmostí - při příjmu zboží do skladu zajistíme různé stupně jeho kontroly a roztřídění (vizuální vnější kontrola, namátková vnitřní kontrola, 100% vnitřní kontrola). Odebíráme také vzorky z došlého zboží a doručujeme je obratem na požadované místo. Na vyžádání též zboží při příjmu převažujeme na našich digitálních vahách.

Provádíme přebalení zboží z původních obalů (master kartonů) do prodejních balení (např. prodejní displeje pro obchodní řetězce), balení pro marketingové a promoční akce, balení e-shopových objednávek, co-packing či kitting.

Také zajistíme vkládání dokumentů do prodejního balení (návody, záruční listy, apod.), včetně možnosti jejich tisku.