Skladování zboží

V našem skladovém areálu v Tuchoměřicích disponujeme moderní skladovou plochou o celkové výměře 5500 m2 a výšce 11 m, která je rozdělena do dvou propojených skladových hal. Dle charakteru zboží a četnosti jeho obrátky jej skladujeme na volné ploše, v paletových regálech i v policových regálech. Způsob skladování můžeme přizpůsobit potřebám klienta a charakteru požadovaných manipulačních služeb.

Skladujeme široký sortiment zboží našich klientů - suroviny a výrobní polotovary, průmyslové a spotřební zboží, spotřební a obalový materiál, nápoje, elektroniku, nábytek, sběratelské předměty, archiv firemních dokumentů, atd.

Provádíme pravidelný úklid skladových ploch (strojové mytí podlah). Naše sklady jsou temperované a elektronicky zabezpečené (EZS, kamerový systém) s napojením na pult 24hodinové ostrahy. Za celou dobu existence společnosti nedošlo k jediné škodní události způsobené krádeží či vloupáním.

Pro uskladnění citlivých komodit je možné využít i menší příruční sklady nacházející se v administrativní budově, kde můžeme zaručit systém speciální ostrahy i vyšší teplotní režim.

Za převzaté a uskladněné zboží přebíráme plnou odpovědnost (s výjimkou skrytých vad, zkazitelnosti zboží, vnitřního stavu balení, apod.), až do jeho výdeje. Provádíme pravidelnou inventarizaci skladových zásob, v termínech dohodnutých s klienty.