Vedení skladové evidence

Pro elektronické vedení skladové evidence používáme profesionální systém řízení skladu (WMS). Každý pohyb vašeho zboží v rámci skladu (příjem, výdej, přeskladnění) je podchycen naším informačním systémem. Systémově dodržujeme klientem požadovaný princip výdeje zboží (FIFO, FEFO, LIFO).

V rámci naší skladové evidence jsme schopni evidovat různé parametry zboží požadované klientem (např. EAN kód, kód dodavatele, kód klienta, sériové číslo, šarže, trvanlivost, apod.).

Přizpůsobíme se informačnímu systému klienta a nastavíme si vlastní převodníky pro elektronickou výměnu dat mezi naším WMS a systémem klienta, a to i mimo běžné standardy EDI. Při implementaci elektronické výměny dat jsme připraveni poskytnout klientům odbornou konzultaci, založenou na našich dlouholetých zkušenostech a na know-how našich IT specialistů.

Možnost automatizovaného přijetí a zpracování příkazů klienta naším WMS zefektivňuje a zlevňuje námi poskytované služby. Použití čteček čarových kódů minimalizuje prostor pro lidská selhání.

Klientům pravidelně poskytujeme elektronické výkazy o pohybech a stavech jejich zboží na skladě. Pravidelně porovnáváme evidenční stavy zboží mezi naším WMS a systémem klienta. Samozřejmostí jsou periodické inventury v četnosti dle požadavků klienta, jak evidenční, tak fyzické.